fbpx

Kosmetika

Přijďte se nechat rozmazlit do našeho útulného salonu. V příjemném prostředí Vám poskytnu péči o Vaši pleť, krk a dekolt na špičkové úrovni díky propojení moderních technologií se znalostmi a osvědčenými produkty.

“Mým cílem je dlouhodobé zlepšení kvality pleti, prodloužení mládí a udržení dokonalé kondice pleti bez nutnosti invazivních chirurgických zákroků.„

Každá pleť je unikátní a zasluhuje individuální péči. Proto se u mě nesetkáte s unifikovaným postupem kosmetiky, ale vždy vycházím z konkrétních potřeb pleti. Zabývám se hydratací a projasněním pleti, obnovou lidipické vrstvy u suché a reaktivní pleti či regulací produkce mazu a podpoře hojení zánětlivých ložisek. Dále se specializuji na protivráskové ošetření.

Dosahuji skvělých výsledků ve zmírňování projevů stárnutí pokožky. Spolu s přihlédnutím k věku klientky a stavu pleti kombinuji přístrojové ošetření, produkty a masáže tak, abych pokožku maximálně stimulovala k buněčné aktivitě. 

“Pracuji s francouzskou kosmetikou Thalgo.„

Thalgo již přes 50 let působí na světovém trhu. Krom skvělých výsledků v ošetření vyznává značka Thalgo filosofii, které pevně věřím i já. Kosmetické výrobky neobsahují parabeny, minerální oleje či nadbytečné chemické složky. Produkty působí aktivně a stimulačně na pleť především díky aktivním enzymům a patentovaným složkám, díky kterým jsou výsledky viditelné již po prvním ošetření.

Součástí kosmetického ošetření je konzultace individuálních potřeb a problémů.  Před samotnou procedurou, pokud si budete přát, vyfotografuji problematické partie Vaší pleti. Po ošetření pak můžete porovnat změny.

“Mohu Vám garantovat, že budete příjemně překvapeny, jakých změn můžeme spolu během hodiny dosáhnout!„

Užívané přístroje

Pro dosažení excelentních výsledků používám při kosmetickém sezení řadu moderních přístrojů. Každý z přístrojů má své specifické účinky na pleť.

Ultrazvuková špachtle

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí je velmi šetrná a neagresivní metoda, díky níž je vyčištěno až 80 % pórů bez podráždění či zarudnutí. Hlavice obsahuje kovový nástavec, který je ohnut do úhlu 45°, což umožňuje šíření ultrazvukových vln po pleti. 

Díky jemné vibraci dochází k odlupování starých kožních buněk a aktivaci tvorby nových. Dále je z pórů odstraněn maz, nečistoty a další částice, což umožní se vyčištěným pórům stáhnout. Takovéto hloubkové čištění působí jako prevence vzniku akné. Ultrazvukové vlny provádí v pokožce jemnou mikromasáž tkáně, prokrvují pokožku a stimulují produkci kolagenu a elastinu. A právě nově vytvořený kolagen a elastin pomáhají vyplňovat vrásky a vyrovnat jizvy po akné… Zároveň se aktivuje metabolismus a lymfa, což zajišťuje pleti přísun nezbytných živin a vody, přispívající k hydrataci a zjemnění pleti. 

Ozonizér

Ozonizér je vysokofrekvenční přístroj se skleněný nástavcem, který při výboji štěpí kyslík za vzniku ozonu. V našem salonu používám skleněný nástavec naplněný argonem, k výboji dochází při kontaktu ozonizéru s pokožkou. To je pak patrný jev jako ze Star Wars – skleněný nástavec zčervená jako světelný meč, Lucas se pravděpodobně inspiroval i charakteristickým průvodním zvukem… Ozonizér je skvělým nástrojem při čištění pleti, jelikož vzniklý ozon ničí bakterie i viry a zlepšuje stahování pórů, čímž redukuje vznik akné. Dále se používá při ošetření akné, neboť urychluje hojení komedonů. Dále zesiluje odolnost kůže a působí preventivně proti rozšířeným cévám. 

Galvanická žehlička

Již po 25. roce života klesá vyživování svrchní vrstva pleti, což vede ke ztrátě pružnosti a hebkosti. Galvanická terapie napomáhá k návratu přirozeného fungování a správnému metabolismu pokožky a to včetně tkání, které jsou patologicky poškozené. Působí na principu nízkého napětí elektrického proudu, kdy negativní elektrické napětí vtlačí do pleti aktivní složky použitých sér a masek. Složky se tak mohou dostat dostatečně hluboko do pokožky, aby byly schopny ovlivňovat a aktivovat základní buňky vaziva – fibroblasty. Fibroblasty jsou buňky produkující kolagen a elastin tolik potřebné pro obnovu přužnosti pleti a vyplnění vrásek. Právě schopnost aktivovat fibroblasty v pokožče činí z galvanické žehličky skvělý nástroj pro omlazování pokožky. 

Lift plus liftingový přístroj

Nabízím gymnastiku jednotlivých svalů krku a obličeje liftingovým přístrojem Lift Plus. Díky elektrosvalové stimulaci dochází k posílení svalů a díky tomu k vypnutí pleti pokožky, pozvednutí kontur a redukci vrásek- jako je nosoretní rýha či vrásky kolem očí. Při stimulaci krčních svalů dochází k výrazné redukci a vyrovnání podbradku (tzv. dvojité brady). Je možné stimulovat pomocí elektorsvalové stimulace svaly celého obličeje, popřípade se zaměřit na konkrétní pár vrásek a intenzivně pracovat na jejich vyhlazení za užití iontoforézy a kolagenoretinolových náplastí.