Kosmetika

 

! ABSOLUTNÍ NOVINKA !
Gymnastika obličejových svalů – neinvazivní lifting a náhrada “nití” 

Nový nabízím gymnastiku jednotlivých svalů krku a obličeje liftingovým přístrojem Lift Plus. Díky elektrosvalové stimulaci dochází k posílení svalů a díky tomu k vypnutí pleti pokožky, pozvednutí kontur a redukci vrásek- jako je nosoretní rýha či vrásky kolem očí. Při stimulaci krčních svalů dochází k výrazné redukci a vyrovnání podbradku (tzv. dvojité brady). Je možné stimulovat pomocí elektorsvalové stimulace svaly celého obličeje, popřípade se zaměřit na konkrétní pár vrásek a intenzivně pracovat na jejich vyhlazení za užití iontoforézy a kolagenoretinolových náplastí. 

45 minut   650 Kč

 THALGO Klasické kosmetické ošetření 

Odlíčení pleti mlékem a tonikem, napářka obohacená o ozon a uklidňující silice levandule, peeling, manuální vyčištění pleti, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, uzavření póru ozonizérem, sérum dle typu pleti, maska dle typu pleti, ošetření a lifting pleti galvanickou žehličkou, masáž, krém dle typu pleti, Skladba ošetření se může mírně měnit na základě potřeb a stavu pleti.

60 minut   1350 Kč
THALGO protivráskovékosmetické ošetření

Odlíčení pleti mlékem a tonikem, napářka obohacená o ozon a uklidňující silice levandule, peeling, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, liftingové sérum, vyplňovač hlubokých vrásek s kyselinou hyaluronovou, osetření pleti galvanickou žehličkou, protivrásková masáž, kolagenová maska, liftingová kryomodelační maska, protivráskový krém Silicium denní krém a krém na oční okolí.  

70 minut   1750 Kč

THALGO de luxe kompletní protivráskovékosmetické ošetření

Odlíčení pleti mlékem a tonikem, napářka obohacená o ozon a uklidňující silice levandule, peeling, manuální čištění a čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, liftingové sérum, vyplňovač hlubokých vrásek s kyselinou hyaluronovou, osetření pleti galvanickou žehličkou, protivrásková masáž, gymnastiku jednotlivých svalů krku a obličeje liftingovým přístrojem Lift Plus, kolagenová maska, liftingová kryomodelační maska, protivráskový krém Silicium denní krém a krém na oční okolí.  

110 minut   2200 Kč


 THALGO kosmetické ošetření pro muže

Odlíčení pleti mlékem a tonikem, napářka obohacená o ozon a uklidňující silice levandule, peeling, manuální vyčištění pleti, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, uzavření póru ozonizérem, sérum, maska dle typu pleti, ošetření a lifting pleti galvanickou žehličkou, masáž, krém dle typu pleti, Ošetření je prováděno kosmetickou řadou Thalgo určenou pro muže a skladba ošetření se může mírně měnit na základě potřeb a stavu pleti.

60 minut   1350 Kč  
Ozonová terapie, ošetření akné přidané ke kosmetice

Extra ošetření pleti ozonovou terapií, přidává se ke kosmetickému ošetření. 

15 minut   250 Kč
Úprava obočí
150 Kč
Barvení obočí
150 Kč
Barvení řas
200 Kč