Prodlužování řas

“Řasy jsou ozdobou každé ženy a proto pokud se chcete cítit stále krásná i upravená bez líčení a make-upu, neváhejte a vyzkoušejte prodloužení řas.„

Prodlužuji řasy pomocí dvou metod. Metodou řasa na řasu nebo aplikací objemových řas (též volume či russian) řasy. Obě metody mají společné to, že kladu důraz na správně zvolenou délku a tloušťku řas tak, aby při trvalém nošení nedošlo k poškození vlastních řas. Dále kladu velký důraz na správnost izolování řas a lepení jednotlivých řas tak, aby nedošlo ke slepení či hrudkovatění řas dohromady.

Používám hypoalergenní řasový materiál spolu s lepidly přímo určenými k prodlužování řas. Pracuji se značkami Smart Lashes a Blink lashes. Při práci jsou dodržovány nejvyšší hygienické standardy.

Metoda řasa na řasu

Při této metodě se lepí řasy jednotlivě.

“Prodloužené řasy vypadají velmi přirozeně, jako upravené řasenkou.„

Při aplikaci volím více délek řas, díky čemuž je možné opticky měnit tvar oka, jako je například jeho prodloužení či zvětšení pokud je mírně zapadlé. Krom standardních jednotlivých řas o síle 0,15-0,2 používám ploché řasy, které jsou odlehčené a přitom díky plochosti opticky zvýrazní řasy.

Objemové řasy (též volume či russian)

Často se též setkáte s označením 3D či 5D. Znamená to, že na jednotlivé řasy jsou nanášeny vějířky velmi tenkých řas po 3 či 5 kusech, ale i více. Tyto řasy jsou velmi tenké, od velikosti 0,03 až 0,1.

“Výsledný efekt těchto řas je plný objem a bohaté orámování očí.„

Tyto řasy jsou ideální pokud jsou vlastní řasy řidší nebo jsou mezi řasami patrné mezírky. Prodloužením řas objemovými řasami dokáže tyto nedokonalosti velmi dobře skrýt.