Kadeřnické služby

Senior kadeřníkem v našem kadeřnictví je můj tatínek Mark, já stříhám a barvím jakožto junior kadeřník 🙂

Markova cesta za vlasy též nebyla úplně přímá. Po střední škole se několik let věnoval pohostinství, měl i vlastní restauraci v Pretorii. Tou dobou vedla jeho maminka kadeřnický salon, ale ke kadeřničině ho to netáhlo. Až jednoho dne potkala Markova maminka Dona. Don přijel jakožto školitel kadeřnické školy Pivot Point z USA do Jihoafrické republiky na několikadenní master class . Na první pohled se do Markovi maminky zamiloval a už se zpět domů do USA nevrátil. Don však rozpoznal Markův talent pro stříhání a přesvědčil ho, aby podtoupil roční kurz kadeřničiny v hlavní škole Pivot Point v Chicagu.

A od té doby Mark stříhá a barví vlásky. Mnoho let též působil jako lektor kolorista pro TIGI.

Již déle než 20 let působí v Praze. Jeho specialitou jsou funkční střihy, přirozené melíry a perfektně vypadající barvebá vlásků.

Základem každé schůzky je důkladná konzultace toho, co od svého střihu či barvy očekáváte… díky tomu umí odhadnout a pochopit, co je Vaším přáním a to dovést k dokonalosti.

Nejsme salonem, který používá kosmetiku či barvy jedné značky, ale spolulpracujeme s více značkami a výběr barvy pro každého z vás vychází z individuálních požadavků a přání. V našem portfoliu proto naleznete značky jako TIGI, Wella, Techni či Majirel. Též používáme Olaplex péči.